دوشنبه, 02 خرداد,1401
Menu
سرپرست امور اقتصادی و دارایی قم:

سرپرست امور اقتصادی و دارایی قم:

فرصت‌های سرمایه‌گذاری قم در نمایشگاه بین‌المللی بغداد معرفی می‌شود

نویسنده: مدیر سایت/یکشنبه, 01 اسفند,1400/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
5/0
سرپرست امور اقتصادی و دارایی استان قم از معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری بغداد از ۸ تا ۱۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ خبر داد
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان قم، مهدی فراهانی در حاشیه جلسه توجیهی هماهنگی برای حضور در پاویون عراق ، افزود: با هدف حضور موثر در نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری عراق، سلسله جلساتی با حضور مسئولان دستگاه های دولتی و فعالان بخش خصوصی برگزار شده و ادامه خواهد داشت تا بتوانیم معرفی کامل و جامعی از فرصت های طلایی سرمایه‌گذاری در استان را در نمایشگاه مذکور، به نمایش بگذاریم.
وی با اشاره به قرابت فرهنگی و مذهبی کشور عراق با ایران و بویژه قم، اظهار امیدواری کرد که با برپایی این نمایشگاه ظرفیت سرمایه‌گذاری استان را معرفی و در جذب سرمایه‌گذار برای استان  پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.
فراهانی اظهار داشت: کشورهای حوزه خلیج فارس، ترکیه، عربستان، مصر،امارات، اردن و قطر نیز در این نمایشگاه بین المللی حضور خواهند داشت.
وی در پایان گفت: نتیجه جلسات با مسئولان دولتی و بخش خصوصی درخصوص زمینه های حضور در نمایشگاه، تا اواسط اسفند ماه نهایی خواهد شد
Print

تعداد نمایش ها (76)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان